Blijf op de hoogte
boten in de binnenhaven van Dordrecht
luchtfoto van de de beroemde Kubuswoningen in Rotterdam
windmolens in de Alblasserwaard in Zuid-Holland
het historisch Delfshaven in Rotterdam
mooie witte huizen aan de Slotvijver in de Rotterdamse wijk Kralingen
de Erasmusbrug in Rotterdam, ook wel bekend als "De Zwaan"

We starten de fietstocht in Dordrecht en rijden door het aantrekkelijke historische hart van de oudste stad van Holland. Via de mooie dijken langs Lek en Maas, en onder de windmolens van Kinderdijk door, rijden we Rotterdam binnen. De fiets is ideaal om de futuristische architectuur en stedenbouw van de stad te ontdekken. Wie de stad meent te kennen, zal verrast zijn: elk jaar verandert de skyline van Manhattan aan de Maas. Pauze voor een vrije lunch in de aantrekkelijke voorstad Kralingen. De elegante Erasmusbrug brengt ons naar de totaal vernieuwde overzijde van de stroom, Kop van Zuid. Langs Katendrecht, de ooit beruchte wijk van hoeren en opiumschuivers gaat het naar de volksbuurt Feyenoord. Ook de terugtocht naar Dordrecht per waterbus is een belevenis.

 

INBEGREPEN: Fietstocht met Stefan Van Camp. ticket veerpont en waterbus.

AFSPRAAK: Een tiental minuten op voorhand aan parkeerterrein Weeskinderenplein. Te bereiken via afrit 21 op de A16. Ook het NS-station Dordrecht is vlakbij. Terug rond 19u op dezelfde plek. 

OPGELET: Je brengt je eigen fiets mee. Fietstocht van ca 60 km over vlak terrein. Goede conditie of een E-bike is aangeraden. Fietsverhuur vanaf 15€/dag mogelijk op diverse locaties in Dordrecht.

Over de middag stoppen we op een plek waar horeca is, maar je kan ook je eigen lunchpakket meenemen.

Deze site maakt gebruik van cookies om informatie op uw computer op te slaan. Gaat u akkoord? Meer informatie