Blijf op de hoogte
kruisende tramsporen
doorgang met tramsporen

Aan de vooravond van de Eerste Wereldoorlog streek de wereldtentoonstelling neer in de Belgische stad Gent. Om bezoekers tot aan het expodomein te brengen, werden stations, tramlijnen en een smalspoor aangelegd. Wat blijft daar vandaag nog van over?

Tijdens deze wandeling doorkruisen we de stationswijk, bezoeken we de overblijfselen van de Wereldtentoonstelling en zien we hoe tramsporen hun weg zochten rond het station.

INBEGREPEN: wandeling met Bart Van Acker

AFSPRAAK: een tiental minuten op voorhand aan de voorkant van het Sint-Pieterstation, onder de luifel

Tip: deze wandeling sluit naadloos aan bij de lezing over de Wereldtentoonstelling 1913 en het bezoek aan het Miljoenenkwartier in Gent.

Deze site maakt gebruik van cookies om informatie op uw computer op te slaan. Gaat u akkoord? Meer informatie